🚀 După asta, într-un interviu Voronin îl apostrofează și spune: Eu vreu sî vă spun că șăf la acest spital este însuși Diacov :))))) 21 august 2019, 17:49
🤟 Hai să mai glumim pe final de zi. Aseară pe la 1 noaptea am pufnit în râs, cât pe ce să trezesc copilul 21 august 2019, 17:49 🔗 Link
🎤 Diacov a scris pe facebook că ceea ce se întâmplă acum la CC ar fi semăna cu Casa de Nebuni 21 august 2019, 17:49 🔗 Link