🎥 Prim-ministra i-a luat-o din scurt: Știți că avem ședința Consiliul Superior de Securitate. Acolo vom discuta aceste subiecte (...). La ședința Guvernului trebuie să respectăm Regulamentul" Nice shot :D 21 august 2019, 15:27