Site-ul realitatea.md scrie că pe dosarul „uzurparea puterii” la PG s-a creat grup de anchetă în frunte cu Viorel Radețchi: Sunt vizați deputați PD. De cealaltă parte, democrații au luat foc, acuzând vehement guvernarea de presiuni politice prin intermediul justiției
Și, la sfârșitul săptămânii de muncă, dăm un like pentru canal și un F word săptămânii care a trecut 🤪😆😅