Din aceeași ediție
Mai multe numiri la Guvern:
Au fost numiți noi secretari de stat la Guvern. Iată cine sunt ei:
Ministerul de Interne - Ianuș Ierhan, Dorin Purice
Gheorghe Balan, utimul fiind fost vicepremier pe reintegrare în guvernul PD.
DEMISII