"Ar fi bizar dacă eu aș intra în polemică cu doamna prim-ministru. Veniturile mele sunt arătate în declarațiile care sunt disponibile la ANI. Contractul meu în cadrul centrului este de la începutul anului 2017 și continuă până în ziua de azi. Cred că în următoarele zile o să punem punct la această activitate. Rămâne să vedem în ce mod și cum”, a declarat Iurie Ciocan pentru TV8.