Alexandru Pinzari a venit azi dimineata la biroul catorva politisti care au spus ieri ca se vor subordona noii conduceri. I-a anuntat ca ii demite. In timp rapid a venit si Andrei Nastase. Blocul a fost incuiat pe interior
Live: https://www.facebook.com/unimedia.info/videos/525687751169291/