Băieți și fete, mai avem un patron. Vadim face ca susținerea să ajungă la $102/lunar, lucru pentru care îi mulțumim. N-a mai rămas mult până la 200 :) Vă aștept pe Patreon, iar apoi vă invit la știri:
TECH & Auto & Digital :::::::
Din aceeași ediție