Primul modem 5G de la Apple ar urma să apară nu mai devreme de 2025, după ce compania lui Tim Cook a încetat colaborarea cu Intel
POLITIC ::::::::
Huuuu... ce săptămână încărcată. Am participat la 2 conferințe, am filmat mai multe lucruri și o nouă ediție PlayGround, care va apare cel mai probabil duminică sau luni. Vă dau neapărat de știri. Acum să vedem știrile de azi:
TECH & Digital :::::::