Prieteni, sunt pe drum spre Chișinău, însă vreau să vă felicit pentru donațiile care le faceți. Acum, cât sunt indisponibil, acești bani îi direcționez unui ajutor pe care îl am și în rezultat primim sinteza în această perioadă. Bravo!

TECH & Auto & Digital :::::::