Salutare, prieteni. Cu tristețe vă anunț că mâine este iar zi de odihnă, iolki-palki. De ce nu ne lasă să muncim, a? Prea multe sărbători într-un interval atât de scurt. Să revenim la știrile zilei:
TECH & Auto & Digital :::::::
Din aceeași ediție