Saluuuatare. Vremea de afară este pur și simplu perfectă. Un pic rece, dar cu raze calde de soare. Ador așa zile. Am constatat că sunt și printre cele mai productive pentru mine. Să ne dorim multe astfel de zile și mergem la știri:

TECH & Auto & Digital :::::::