Facebook Messenger este acum disponibil și în „dark mode”. Îl puteți activa în setările aplicației, apăsând pe imaginea voastră de profil
POLITIC ::::::::
Bine v-am regăsit. Sunt într-un nou oficiu, mai mic, însă primele rapoarte ale productivității mele arată că randamentul a crescut cu 30%. M-a pus pe gânduri treaba asta. Sunt mai bune totuși oficiile mici, decât open-space-urile. Lăsăm asta într-o parte și nu uităm să facem donații pe Patreon pentru a continua dezvoltarea acestei sinteze.
TECH & Auto & Digital :::::::