Bună, bună. Sper că ați reușit să treceți cu bine peste astenia de primăvară (eu încă nu:) și vă bucurați de vremea de afară. Cei care încă n-au reușit, vă invit să susțineți acest mini proiect pe Patreon, pentru ca să ne bucurăm toți de el în continuare. Acum știri:
TECH & Digital :::::::
Din aceeași ediție