Constantin Țuțu o duce bine de când a plecat în vacanță: Pe rețelele de socializare au apărut poze în care fostul deputat apare la volanul unui Bentley Mulsanne, dansînd sub ritmul piesei „Despacito”
INTERNAȚIONAL :::::::::
Salutare, prieteni. Am revenit din Paris. A fost o călătorie foarte obositoare, deoarece 2 zile am fost pe drum și doar una propriu zis acolo, unde am participat la evenimentul global al Huawei. Grație faptului că voi susțineți sinteza pe Patreon, ea ajunge în fiecare seară la voi. Dar din dar se face rai ;)
TECH & Auto & Digital :::::::