Salutare de pe drumul Focșani-Albița :) Sinteza de azi e făcută de colegul meu. Așadar, iată rezultatul direct al susținerii voastre pe Patreon. În ciuda faptului că eu nu sunt disponibil - avem bani pentru ca ea să ajungă la noi în fiecare seară. Spor:

TECH & Auto & Digital :::::::