Fără zgomot după ora 22:00. Guvernul a modificat Regulamentul privind normele de emitere a zgomotului. Decizia va intră în vigoare după șase luni de la data publicării în Monitorul Oficial, așa că agenții economici mai au timp pentru a se obișnui cu noile reguli
INTERNAȚIONAL :::::::::