E mult?
Sigur că nu. Dacă apreciați ce se întâmplă pe acest canal, vă aștept pe Patreon. Am planuri interesante, dar totul depinde dacă acest proiect va prinde tracțiune.

Ne întâlnim încă o dată după 18.00 ;)