O stație electrică pentru încărcarea electromobilelor a fost instalată lângă magazinul METRO nr. 1
INTERNAȚIONAL :::::::::
Bun găsit dragilor. Sper că soarele de afară vă dă energie și dispoziție. Am simțit-o pe pielea mea. Ieri a fost una din cele mai apreciate selecții. Hai să o ținem tot așa, să dăm like-uri și neapărat să suținem financiar dezvoltarea proiectului pe Patreon. Fără asta nu cred că avem șanse. Hai, curaj!
TECH & Auto :::::::