Doctorul Vadim Scarlat a fost eliberat din arest, după recunoașterea vinei
INTERNAȚIONAL ::::::::::
Prieteni, sunt un pic bolnav. Naiba știe ce am, dar tremură carnea pe mine. Sper că e doar o răceală și am să scap repede. Promisiunile le respect, oricum:
TECH ::::::::::