Capeț ce zi. Pe vremea asta am avut o programare importantă cu copilul la un doctor. N-am putut amâna. Acum am tras pe dreapta, Alex face papi, mama stă în telefon, eu fac sinteza :) Ptiu... ce meserie mi-am ales... :) Prieteni, nu uităm să susținem acest comprimat ce totalizează peste 500+ de știri zilnic. Vă reamintesc, contribuția voastră este așteptată aici.

TECH & Auto :::::::