](https://www.facebook.com/normal.md/videos/498712600618989/)🚙 Volvo Moldova a instalat în fața sediului său o stație electrică de încărcat electromobilele. Apropo, compania mamă sărbătorește vânzarea a peste 600 de mii de mașini.
SOCIAL ::::::::::
Din aceeași ediție
Stația Volvo, înghesuiala de la Băcioi, documentul Omega și gafa Huawei
Le mulțumesc celor 3 eroi din ultimele 24h care au intrat pe Patreon în lista susținătorilor acestui mi-nu-nat proiect - selecția de știri. Cu această ocazie îi invit și pe ceilalți să intre în clubul nostru glamour :D Nu promitem mult, doar cele mai importante știri pe care trebuie să le cunoască o persoană + ceva food for thought din digital și marketing. Hai să vedem cum se încheie săptămâna de muncă:
TECH ::::::::::