](https://www.facebook.com/normal.md/videos/498712600618989/)🚙 Volvo Moldova a instalat în fața sediului său o stație electrică de încărcat electromobilele. Apropo, compania mamă sărbătorește vânzarea a peste 600 de mii de mașini.

SOCIAL ::::::::::