De multă vreme n-am avut o stare de lehamite și dezamăgire ca azi, cauzate de o groază de probleme care au venit tăvălug de dragă dimineață. Salvarea e în gângureala copilului :) O săptămâna cu știri și oameni pozitivi vă doresc. Acum să vedem selecția de azi:

::TECHNOLOGY & BUSINESS::::::::