Dacă cineva din voi știe cum să scapi bebelușul de colici mai repede, vă rog să-mi scrieți în privat. Nu funcționează nici Espumisan, nici Aeris, Infacol și ce mai știți. Doar legănatul în brațe până pe la 3 dimineața. Ceea ce și s-a întâmplat ieri, motiv pentru care am avut o noapte plină de meditații :) Acum trecem la știri:

::TECHNOLOGY:::::::::