Probabil cea mai importantă știre de azi este că în următorii 4 ani am putea să ne conectăm la o autostradă care duce spre Viena. Uhh, abia aștept să trecem România în vreo 6-7 ore. Până atunci vă reamintesc că suntem deja peste 300 pe Telegram, locul unde se distribuie acest comprimat de știri:

::TECHNOLOGY & DIGITAL:::::::::